Teng Tools

Bits för TX-spår Teng Tools TX25015100 / TX25040100

Art.nr 109690305

1 356 kr

Inkl. moms

  • Fri frakt över 4 000 kr – leverans 1–2 dagar
  • Tillverkargaranti och 14 dagars ångerrätt

Produktbeskrivning

100-pack. Standardbits för invändiga sextandspår enligt TX-systemet. Med 1/4''-sexkantsfäste. Tillverkarens beteckning: TX25025100 ETIM-klasskod: EC003864 Spårstorlek: TX25 Material: Stål Fäste storlek: 1/4 Max spårvidd: 4.43 Längd: 25

Specifikation

Artikelnummer109690305
EAN5020385111363
VarumärkeTeng Tools
KategoriTorxbits
LagerstatusI lager (12 st)

Vanliga frågor

Finns Bits för TX-spår Teng Tools TX25015100 / TX25040100 i lager?
Ja, Bits för TX-spår Teng Tools TX25015100 / TX25040100 finns i lager med 12 st och skickas normalt inom 1 arbetsdag.
Vad kostar frakten för Bits för TX-spår Teng Tools TX25015100 / TX25040100?
Frakten kostar 99 kr inom Sverige och är fri vid köp över 4 000 kr.
Vilken garanti gäller för Bits för TX-spår Teng Tools TX25015100 / TX25040100?
Teng Tools lämnar full tillverkargaranti. Du har alltid 14 dagars ångerrätt hos RacingZone.

Företagskund?

Begär offert vid större volymer.

Recensioner

Inga recensioner ännu – bli först med att recensera produkten.

Liknande produkter