Teng Tools

Bits för Pozidriv spår Teng Tools PZ2500103 / PZ2500310

Art.nr 106080104

106 kr

Inkl. moms

  • Fri frakt över 4 000 kr – leverans 1–2 dagar
  • Tillverkargaranti och 14 dagars ångerrätt

Produktbeskrivning

Standardbits för Pozidriv spår. Med 1/4''-sexkantsfäste. Tillverkarens beteckning: PZ2500103 ETIM-klasskod: EC003864 Fäste storlek: 1/4 Material: Stål Längd: 25 Spårstorlek: 1

Specifikation

Artikelnummer106080104
EAN5020385110359
VarumärkeTeng Tools
KategoriKryssbits
LagerstatusI lager (46 st)

Vanliga frågor

Finns Bits för Pozidriv spår Teng Tools PZ2500103 / PZ2500310 i lager?
Ja, Bits för Pozidriv spår Teng Tools PZ2500103 / PZ2500310 finns i lager med 46 st och skickas normalt inom 1 arbetsdag.
Vad kostar frakten för Bits för Pozidriv spår Teng Tools PZ2500103 / PZ2500310?
Frakten kostar 99 kr inom Sverige och är fri vid köp över 4 000 kr.
Vilken garanti gäller för Bits för Pozidriv spår Teng Tools PZ2500103 / PZ2500310?
Teng Tools lämnar full tillverkargaranti. Du har alltid 14 dagars ångerrätt hos RacingZone.

Företagskund?

Begär offert vid större volymer.

Recensioner

Inga recensioner ännu – bli först med att recensera produkten.

Liknande produkter